Náš koncept

Náš příběh

Nordická kuchyně a Asijské bylinky

V Levitate jsme vždy usilovali o jedinečnost. Kombinace našich asijských kořenů a života v Evropě nás vedla k tomu, že jsme dlouho experimentovali s různými kuchyněmi, kořením a bylinkami a uvažovali, jakým směrem se vydat. A pak, jednoho dne, jako blesk z čistého nebe, nám to konečně došlo. Proč se křečovitě držet zažitého, známého a mnohdy nudného, když můžeme vytvořit svou vlastní, unikátní kuchyni, která boří vše zažité a přitom přináší neotřelý gastronomický zážitek? Koncept autentické asijsko-nordické kuchyně byl na světě.

 

Naše filozofie

Čerstvé. Sezónní. Ekologické.

 

Levitate přináší koncept cenově dostupné „fine-dining“ zážitkové gastronomie využívající vždy čerstvé sezónní ingredience využité do posledního kousku. Díky tomu naše kuchyně neprodukuje žádný „odpad.“

 

 
 
Levitate Restaurant
 

Menu

Fauna - Flora - Aqua

Tři fascinující elementy, tři fascinující řady vytříbených pokrmů. Garantujeme spousty nezapomenutelných zážitků.

 

FAUNA

Filozofie nordické kuchyně zdůrazňuje využívání lokálních ingrediencí. V naší degustaci se můžete těšit například na hovězí wagyu od certifikovaných lokálních farmářů, kachnu s česnekem a pěti druhy koření nebo dezertní foie gras ponořené v horké belgické čokoládě s tofu chipsem připomínajícím naše asijské kulturní dědictví.

FLORA

Nordické lesní plody potkávají exotiku tropické Asie. Molekulární gastronomie přinášející neočekávaně odvážné kombinace, jenž rozvíří Vaše chuťové buňky. Vhodné pro vegetariány a milovníky lehkých jídel.

 

AQUA

Dary moře drželi a drží v úctě nordičtí i asijští šéfkuchaři. V Levitate se nordické suroviny a způsob přípravy snoubí s asijskými bylinkami a našimi unikátními omáčkami. Výsledkem je směs chutí, která očaruje všechny Vaše smysly.

 

 

Oáza klidu a pohody v srdci Prahy

Místo, kde moderní svět potkává severský les

LEVITATE Vám dává prostředek úniku od rušného centra Prahy. Díky kombinaci stylového vzdušného designu oživeného promyšleně naaranžovanými rostlinami naplno procítíte auru skandinávské přírody.

 

Levitate se nachází pouhých 300 metrů od proslulého Václaclavského náměstní a v momentně Vás přenese z ruchu velkoměsta do oázy klidu, kde se přírodní zeleň prolíná s moderním, jednoduchým skandinávským designem s dominujícími prvky dřeva a skla.

 
 
Levitate Rest.

Štěpánská 611/14, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Rezervace na tel.: +420 724 516 996

PO - NE      12:00 - 15:00 a 18:00 - 24:00

© LEVITATE 2018. Všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: DAZMEDIA